Аз Швеция - Таджикский форум Душанбинцев Таджикистан, Душанбе - Душанбе мой любимый город! Таджикистан, Таджик

Душанбе

Аз Швеция - Таджикский форум Душанбинцев Таджикистан, ДушанбеАз Швеция - Таджикский форум Душанбинцев Таджикистан, Душанбе 2012 - Душанбе мой любимый город! Таджикистан, Таджик
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
[2011.11.13][Омар Хайям]
Коль в роде отличишь моем ты признак родовой, саки,
То сто различий видовых возникнет пред тобой, саки.
Охотно отрекусь от них, а ты мне вдосталь дай вина,
И пусть я перестану быть тогда самим собой, саки!
(Перевод: В.Державина)
(0) |Добавил: Лана
fff
Страница 1 из 11
Таджикский форум Душанбинцев Таджикистан, Душанбе » Любовь и дружба!-Мухаббат ва дусти » Любви все возрасты покорны!-Мухаббат синну сол надорад! » Аз Швеция (шиносойи)
Аз Швеция
ГостьДата: Суббота, 2014.11.22, 19:30 | Сообщение # 1

Салом азизон! Ман яке аз точикони дар кишвари Швеция мебошам. Хохиш дорам ки як аруси точикро пайдо кунам. Максади ман оила сохтан аст. Дигар машгулоте ки духтарфуриши алокадор нестам. Касеки, хохиш дорад ки бо ман шинос шавад, мархаман, мактуб фирсонед. Ilhommamed@gmail.com . Ман метонам бо тавассути скайп хам бо шумо алока кунам, хохед, бо тавассути телефони хам сухбат мекунем.

Таджикский форум Душанбинцев Таджикистан, Душанбе » Любовь и дружба!-Мухаббат ва дусти » Любви все возрасты покорны!-Мухаббат синну сол надорад! » Аз Швеция (шиносойи)
Страница 1 из 11
Поиск: